Tłumik wydechu Ursus C-360 - dlaczego warto?

Jedną z najważniejszych części układu wydechowego traktora jest tłumik wydechu. Bez niego ciągnik prędzej czy później zaczyna wydawać bardzo głośne dźwięki podczas pracy, co z pewnością w żaden sposób nie sprzyja komfortowemu korzystaniu z niego w razie potrzeby. Dlatego właśnie przy pojawieniu się jakichkolwiek problemów związanych z tłumikiem wydechu w modelu Ursus C-360 dobrze jest możliwie jak najszybciej zająć się wymianą starego egzemplarza na nowszy model. Takie działanie pozwala na uniknięcie dalszych problemów.

Tłumik wydechu Ursus C-360 Okrągły 1050 mm - gdzie kupić?

Samodzielna wymiana tłumika zazwyczaj stanowi najbardziej opłacalną opcję. Przy jakichkolwiek próbach naprawy starej części bardzo szybko może okazać się, że jest to po prostu bezcelowe wyrzucanie pieniędzy w błoto. Biorąc pod uwagę to, jak kosztowne może być prowadzenie gospodarstwa rolnego samo w sobie, w żaden sposób nie można tego nazwać opłacalnym działaniem. Dużo lepiej jest od razu zastanowić się nad tym, gdzie kupić tłumik wydechu Ursus C-360 Okrągły 1050 mm. Można to zrobić w sklepie internetowym klemax.pl.

Tłumik wydechu Ursus C-360 - cena

Dobry tłumik wydechu zawsze powinien być dostosowany przede wszystkim pod względem specyfikacji technicznej. Oczywiście, cena ma w tym kontekście dość duże znaczenie, szczególnie w odniesieniu do racjonalnego planowania wydatków. Jednak zdecydowanie najważniejszą wagę mają cechy techniczne, decydujące o tym, czy dany tłumik wydechu ma w ogóle szansę sprawdzić się w praktyce. Aby uniknąć pomyłek, warto kupować jedynie egzemplarze dedykowane do konkretnego modelu ciągnika rolniczego.

Produkt 10/10. Tłumik użytkuję już dłuższy czas od tego momentu w którym musiał być już wymieniony na nowy - ze starym nie dało się już nic więcej zrobić. Ten nie sprawia żadnych problemów. Dobrz chodzi.

Alan

Kupowałem już tutaj chyba ze trzy razy tłumiki bo zawsze w ciągniku mi, któryś rozwalał cały układ. klekotało jak nie wiem. Po wymianie na szczęście wszystko w jak najlepszym porządku, nie słychać nic, praktycznie

Robert

tłumik do ursusa w dobrej cenie. jak ktoś nie chce przepłacać a jednocześnie nie lubi kupować chińskiego badziewia za przysłowiową dychę to tutaj spokojnie pieniądze może wydać.

Oskar

Tłumik zepsuł mi się niespodziewanie , bo takiego zakupu raczej nie planowałem. Pozytywnie zaskoczyła mnie szybkość wysyłki oraz sam produkt. Bardzo dobrze działa, szybko zamontowany na swoim miejscu robi robotę.

Igor